Березнева сесія семінару з теорії, історії та історіографії міжнародних відносин відбулася в Одеському будинку вчених на тему " Еволюція концепції "діаспора" в міжнародних відносинах".

24 лютого 2017 р. відбулося чергове засідання семінару з теорії, історії та історіографії міжнародних відносин. Тема засідання "Зовнішня політика адміністрації Д. Трампа: перший місяць, перші враження".

У листопаді засідання Семінару з теорії, історії та історіографії міжнародних відносин відбулося в Одеському будинку вчених на тему «Ядерна стратегія НАТО: концептуальні зміни чи мінливі обставини?». Доповідь була представлена аспіранткою другого року навчання Мельник Т. А.

26 жовтня 2016 року в Одеському будинку вчених пройшло засідання Семінару з теорії, історії та історіографії міжнародних відносин. На цьому засіданні були презентовані доповіді професора ОНУ ім. І.І. Мечникова О. І. Брусиловської та, аспірантки Я. А. Колесник за результатами участі у з’їзді Міжнародної асоціації політичних наук у Познані.

28 вересня 2016 р. в Одеському будинку вчених відбулося засідання семінару з теорії, історії та історіографії міжнародних відносин за участю професора Військово-морського коледжу США Джеймса Армстеда. У своїй доповіді на тему «Політичні протидіючи сили та міжнародний порядок» пан Армстед ознайомив учасників із чотирма основними геостратегічними політичними силами.

Володимир Дубовик виступив з доповіддю «До сторіччя Ірландського повстання 1916 р.: витоки, характер і наслідки". Презентація проходила в рамках засідання Одеського семінару з теорії, історії та історіографії міжнародних відносин, яке відбулося 25 травня 2016 г. в Одеському Будинку вчених.

26 квітня 2016 р. в Одеському будинку вчених відбулося чергове засідання наукового Семінару з теорії, історії та історіографії міжнародних відносин (ТІІМВ). Як завжди зустріч відбулася в Одеському будинку вчених.

29 березня 2016 р. відбувся круглий стіл на тему «Сучасний стан українсько-канадських відносин» в рамках Семінару з теорії, історії та історіографії міжнародних відносин. Зустріч відбулася в Одеському будинку вчених.