Чергове засідання семінару з теорії, історії та історіографії міжнародних відносин відбулася 28 березня 2019.

Жовтневе засідання семінару з теорії та історії міжнародних відносин було присвячено питанню ядерної історії Південної Африки.

Вереснева зустріч семінару з теорії, історії та історіографії міжнародних відносин була присвячена темі біополітики. Доповідачами були Андрій Макаричев (Університет м. Тарту) та Олександра Яцик (Університет м. Уппсала).

Травнева сесія семінару з теорії, історії та історіографії міжнародних відносин була присвячена презентації книги Нейта Джонсона "The Secret History of the 1983 Able Archer 83 Nuclear War Scare", директора проекту щодо закону про свободу інформації Національного архіву безпеки Університету Джорджа Вашингтона, а також науковим співробітником Одеського центру з питань нерозповсюдження ОНУ. Зустріч відбулася в приміщенні Одеського Будинку вчених 31 травня 2017 р..

Березнева сесія семінару з теорії, історії та історіографії міжнародних відносин відбулася в Одеському будинку вчених на тему " Еволюція концепції "діаспора" в міжнародних відносинах".

24 лютого 2017 р. відбулося чергове засідання семінару з теорії, історії та історіографії міжнародних відносин. Тема засідання "Зовнішня політика адміністрації Д. Трампа: перший місяць, перші враження".

У листопаді засідання Семінару з теорії, історії та історіографії міжнародних відносин відбулося в Одеському будинку вчених на тему «Ядерна стратегія НАТО: концептуальні зміни чи мінливі обставини?». Доповідь була представлена аспіранткою другого року навчання Мельник Т. А.

26 жовтня 2016 року в Одеському будинку вчених пройшло засідання Семінару з теорії, історії та історіографії міжнародних відносин. На цьому засіданні були презентовані доповіді професора ОНУ ім. І.І. Мечникова О. І. Брусиловської та, аспірантки Я. А. Колесник за результатами участі у з’їзді Міжнародної асоціації політичних наук у Познані.