З моменту свого заснування Центр міжнародних досліджень організував велику кількість міжнародних науково-практичних конференцій та семінарів.

24 жовтня 2018 р. в рамках роботи Одеського семінару з міжнародних відносин в Одеському будинку вчених було проведено круглий стіл «Міжнародні відносини в еру пост-правди».

15 жовтня 2018 р. в Одесі відбулася конференція «Кримський злочин – наслідки для міжнародного права та політики».

9 грудня 2016 року відбувся круглий стіл, присвячений 450-й річниці Нідерландської революції та 240-й річниці Американської революції, організований кафедрою міжнародних відносин Інституту соціальних наук та кафедрою нової та новітньої історії Історичного факультету ОНУ імені І. І. Мечникова.

Протягом 4-8 червня 2016 р. студенти з Університету м. Фрібурга (Швейцарія) перебували в Одесі в рамках науково-практичного семінару «Держави та суспільства в процесі трансформації: історія, загрози та можливості. На прикладі України та Грузії 2016».

5-7 квітня 2016 року в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова відбувся семінар в рамках наукової Програми Fulbright Student Retreat 2016. Центр міжнародних досліджень був місцевим партнером у проведенні цього заходу.

24-25 листопада в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова відбулася ІІІ Академія НАТО "Формування належної євроатлантичної стратегії заради безпечнішого завтра". Цей захід був організований та проведений Центром міжнародних досліджень Одеського національного університету імені І.І. Мечникова за підтримки Центру інформації та документації НАТО (м. Київ).

«Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» (м. Київ) та Центр міжнародних досліджень Одеського національного університету імені І.І. Мечникова провели круглий стіл «Політична осінь на Півдні: больові точки Одещини», який відбувся 8 жовтня в м. Одеса.

 Київський офіс Інститут Кеннана Центру Вудро Вілсона

Київський офіс Інститут Кеннана Центру Вудро Вілсона (Вашингтон) та Центр міжнародних досліджень Одеського національного університету імені І.І. Мечникова провели круглий стіл «Два роки реформ: як далеко просунулась Україна?». Захід відбувся 3 жовтня 2015 р. в Одесі.