З моменту свого заснування Центр міжнародних досліджень організував велику кількість міжнародних науково-практичних конференцій та семінарів.

9 грудня 2016 року відбувся круглий стіл, присвячений 450-й річниці Нідерландської революції та 240-й річниці Американської революції, організований кафедрою міжнародних відносин Інституту соціальних наук та кафедрою нової та новітньої історії Історичного факультету ОНУ імені І. І. Мечникова.

Протягом 4-8 червня 2016 р. студенти з Університету м. Фрібурга (Швейцарія) перебували в Одесі в рамках науково-практичного семінару «Держави та суспільства в процесі трансформації: історія, загрози та можливості. На прикладі України та Грузії 2016».

5-7 квітня 2016 року в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова відбувся семінар в рамках наукової Програми Fulbright Student Retreat 2016. Центр міжнародних досліджень був місцевим партнером у проведенні цього заходу.

24-25 листопада в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова відбулася ІІІ Академія НАТО "Формування належної євроатлантичної стратегії заради безпечнішого завтра". Цей захід був організований та проведений Центром міжнародних досліджень Одеського національного університету імені І.І. Мечникова за підтримки Центру інформації та документації НАТО (м. Київ).

«Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва» (м. Київ) та Центр міжнародних досліджень Одеського національного університету імені І.І. Мечникова провели круглий стіл «Політична осінь на Півдні: больові точки Одещини», який відбувся 8 жовтня в м. Одеса.

 Київський офіс Інститут Кеннана Центру Вудро Вілсона

Київський офіс Інститут Кеннана Центру Вудро Вілсона (Вашингтон) та Центр міжнародних досліджень Одеського національного університету імені І.І. Мечникова провели круглий стіл «Два роки реформ: як далеко просунулась Україна?». Захід відбувся 3 жовтня 2015 р. в Одесі.

Дві різнопланові та представницькі сесії по Україні були проведені вранці 18 вересня на щорічній конференції PONARS Eurasia Policy в Університеті імені Джорджа Вашингтона.

Посольство Литви в Україні, яке наразі виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні, Центр міжнародних досліджень та Одеський національний університет імені І.І. Мечникова провели Молодіжний євроатлантичний безпековий форум. В ньому прийняли участь 62 студента вищих навчальних закладів Одеси, Херсона та Миколаєва.