Посольство Литви в Україні, яке наразі виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні, Центр міжнародних досліджень та Одеський національний університет імені І.І. Мечникова провели Молодіжний євроатлантичний безпековий форум. В ньому прийняли участь 62 студента вищих навчальних закладів Одеси, Херсона та Миколаєва.

Під час дводенного Форуму учасники обговорювали актуальні питання євроатлантичної безпеки, а саме трансформацію середовища глобальної безпеки, нові виклики сучасному світі, теперішньої ролі НАТО, безпекової політики України та відносин НАТО - Україна. Крім того, вони мали можливість обговорити ці важливі теми з експертами з НАТО, України, Литви та інших країн.

Окрім лекцій та дискусій студенти стануть діячами реальної політики у симуляції зустрічей у Північноатлантичній раді та Комісії НАТО - Україна, де вони ознайомляться з процесом прийняття рішень у НАТО. Партнерами Форуму виступили Посольство Королівства Норвегії в Україні, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді і спорту України.