Володимир Дубовик, директор Центру міжнародних досліджень, дав інтерв'ю про україно-російський конфлікт для Delfi 4 червня 2019 року.

Володимир Дубовик взяв участь у дев'ятій конференції імені Андрія Сахарова у Вільнюсі 21-22 травня 2019 року. Цю конференцію організував Центр Сахарова в Університеті імені Вітовта Великого міста Каунас.

13 травня 2019 р. директор Центру Володимир Дубовик брав участь у конференції «П'ять років російсько-українського конфлікту: яка роль для Заходу?». Захід проводився Центром європейських досліджень сусідства (CENS) Центральноєвропейського університету (CEU) у Будапешті.

Директор Центру Володимир Дубовик взяв участь у міжнародній конференції «Майбутнє Європи. Перспективи сучасного розвитку», яка відбувалася 8-10 травня 2019 року в Університеті «Лучіан Блага», м. Сібіу, Румунія.

Зовнішня політика Києва після виборів: Володимир Дубовик та Брайан Вітмор пояснюють вибори президента України на Громадському радіо.

Слухати розмову або читати стенограму розмови завітайте на сайт Громадського радіо.

4 квітня 2019 року Володимир Дубовик взяв участь у роботі панелі "Президентські вибори в Україні: наслідки для майбутнього країни" в Гельсінкі, Фінляндія. Захід був організований Фінським інститутом міжнародних відносин (FIIA).

Конфлікт навколо України: перспективи миру? – розмова з Володимиром Дубовиком на Opinion Peace Podcast Центру досліджень миру, Тромсо, Норвегія.

Прослухати розмову англійською мовою можна на сайті Opinion Peace Podcast.

Директор Центру Володимир Дубовик відвідав Норвегію в січні-лютому 2019 року.