Стаття Сергі Глебова про миртворчий потенціал НАТО у Середземномор'ї.

Стаття Володимира Дубовика про ситуацію у Сполученних Штатах напередодні перших дебатів.

Директор Центру Володимир Дубовик та старший науковий співробітник Сергій Глебов взяли участь у регіональному семінарі "Гібридна агресія Російської федерації: виявити розпізнати та попередити" в Одесі 30 липня 2019 року.

Директор Володимир Дубовик відвідав декілька заходів та провів зустрічі в ході міжнародних військово-морських навчань Sea Breeze 2019.

Директор Центру Володимир Дубовик, старший науковий співробітник Денис Кузьмін, голова правління, інформаційно-дослідницького центру «Глобал» Михайло Гейдер та три студенти кафедри міжнародних досліджень Одеського національного університету імені І. Мечнікова (Тетяна Мельник, Максим Волков та Марія Курандо) взяли участь у літній школі "Будівництво миру в Євразії: освіта, ідентичність та політика".

Володимир Дубовик, директор Центру міжнародних досліджень, дав інтерв'ю про україно-російський конфлікт для Delfi 4 червня 2019 року.

Володимир Дубовик взяв участь у дев'ятій конференції імені Андрія Сахарова у Вільнюсі 21-22 травня 2019 року. Цю конференцію організував Центр Сахарова в Університеті імені Вітовта Великого міста Каунас.

13 травня 2019 р. директор Центру Володимир Дубовик брав участь у конференції «П'ять років російсько-українського конфлікту: яка роль для Заходу?». Захід проводився Центром європейських досліджень сусідства (CENS) Центральноєвропейського університету (CEU) у Будапешті.