Засідання семінару з ТІІМВ щодо Сирії

2 грудня 2015 р. відбулося засідання семінару з теорії, історії та історіографії міжнародних відносин в Одеському будинку вчених. Засідання пройшло у форматі круглого столу на тему «Ситуація в Сирії: локальні, регіональні та глобальні аспекти».

З доповідями та коментарями виступили старший науковий співробітник Незалежного аналітичного центру геополітичних досліджень «Борисфен Інтел» Олексій Волович, директор Центру міжнародних досліджень ОНУ імені І. І. Мечникова Володимир Дубовик, доцент кафедри міжнародних відносин ОНУ імені І. І. Мечникова Алла Захарченко, старший викладач кафедри міжнародних відносин ОНУ імені І. І. Мечникова Дмитро Побле та інші.

Засідання семінару з ТІІМВ щодо Сирії

У своєму виступі Олексій Волович проаналізував нинішню російську політику щодо сирійського конфлікту та прийшов до висновку, що дії Росії у Сирії є авантюрою, яка зашкодить інтересам Москви на Близькому Сході. Крім того, на думку Олексія Воловича, сирійська кампанія не сприятиме досягненню головної мети, заради якої Росія її починала – вивід країни з міжнародної ізоляції, у яку Росія потрапила унаслідок своїх дій в Україні.

Учасники круглого столу також обговорили перспективи розвитку російсько-турецьких відносин після того, як Туреччина збила російський бомбардувальник СУ-24, проаналізували можливі шляхи боротьби з Ісламською державою та наслідки подій на Близькому Сході для України.

Засідання семінару з ТІІМВ щодо Сирії