Директор Центру Володимир Дубовик та старший науковий співробітник Денис Кузьмін разом з трьома випускниками відділення міжнародних відносин Одеського національного університету імені І.І. Мечникова (Валерія Гергієва, Анастасія Герасимчук та Лев Кусик) з 23 по 28 жовтня 2017 взяли участь у семінарі "З'єднання розривів: європейські та євразійські перспективи миру і війни".

Цей семінар став першою подією в рамках проекту "Обміну євразійських досліджень миру 2020", який був започаткований Університетом м. Тромсо (Норвегія) з мережею партнерів, включаючи Університет імені І.І. Мечникова.

Проблеми пострадянської / євразійської безпеки - від Киргизстану до Південного Кавказу і України - були розглянуті протягом п'ятиденного семінару. Цю подію організував Державний університет імені Іллі Чавчавадзе, м. Тбілісі.

 

В. Дубовик також проитав гостьову лекцію 25 жовтня 2017 року для студентів Міжнародного Чорноморського університету в Тбілісі.

У ній він порівнював виклики, з якими стикається Україна та Грузія в процесі реформ, боротьби з загрозами безпеці, реалізації своєї європейської та євроатлантичної політики інтеграції.