Директор Центру Володимир Дубовик та старший науковий співробітник Денис Кузьмін взяли участь у засіданні проекту "Erasmus +" "Переосмислення регіональних досліджень: балтійсько-чорноморські взаємовідносини", яке відбулося у Львові 30-31 жовтня 2017 року.

Ця програма була започаткована консорціумом чотирьох університетів країн Європейського Союзу та чотирьох університетів України, в тому числі Одеським національним університетом імені І.І. Мечникова.

Проект спрямований на сприяння науково-дослідного викладання в Балто-Чорноморському регіоні з таких питань, як порівняльний регіоналізм, регіональна безпека, ідентичність, кордони тощо. Академічним координатором всього проекту є професор Тартуського університету (який є лідером проекту) Андрій Макаричев, який неодноразово був партнером та співробітником Центру міжнародних досліджень.

 

Також В. Дубовик прочитав лекцію у Школі демократії у Львові на запрошення її координатора Петра Кузика 30 жовтня 2017 року.

Він розповів про ситуацію з політичною культурою та демократією в Сполучених Штатах та розглянув різні питання, що були визначені підсумками президентських виборів у 2016 році і обговорювались з тих пір. В. Дубовик також зробив деякі порівняння між політичними культурами України та США.

Відносини між США та Україною з обранням Д. Трампа президентом - це тема гостьової лекції, яку В. В. Дубовик прочитав 31 жовтня 2017 року для студентів Національного університету "Львівська політехніка". Ця лекція відбулася на запрошення доцента університету Зоряни Зазуляк.

У своїй бесіді гість ознайомив глядачів з основними напрямками відносин Україна-США в останні місяці, невирішеними питаннями, які необхідно розв'язати, розвитком та тенденціями, які потребують моніторингу. Він також відповів на численні запитання.